بهترین منطقه نوشهر کجاست؟

اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۲
0 نظر
بهترین منطقه نوشهر کجاست

شمال کشور از دیرباز دارای اهمیت زیادی بوده است و اکثر مردم از هر فرصتی برای سفر به آن استفاده می کنند. همچنین  ممکن است افراد ترجیح دهند در این بخش کشور ساکن یا صاحب ویلایی شوند که هنگام سفر به شمال در آن ساکن شوند. نوشهر، یکی از شهرهای پر طرفدار و لاکچری شمال است که برای سکونت و سفر گزینه مناسبی محسوب می شود. جاهای دیدنی نوشهر زیاد است که می توانید از آن دیدن کنید؛ اما بهترین منطقه نوشهر کجاست؟

بهترین منطقه نوشهر کجاست و چگونه آن را پیدا کنیم؟

یافتن بهترین منطقه برای خرید ویلا دارای اهمیت زیادی است و افراد ترجیح می دهند در مناطقی زندگی کنند که علاوه بر آب و هوای خوب و امکانات رفاهی مناسب، دارای آرامش باشد. همچنین ممکن است برخی از افراد ترجیح دهند گرانترین شهرک های شمال را برای خرید ویلا انتخاب کنند. بعضی از مهمترین نکات برای یافتن پاسخ بهترین منطقه نوشهر کجاست، شامل موارد زیر است:

امکانات منطقه برای زندگی

یکی از مهم ترین عوامل در پیدا کردن بهترین منطقه، امکانات آن برای فراهم کردن یک شرایط بهتر و اشتغال است. ممکن است مسئله اشتغال برای افرادی که در شهرهای بزرگ، دارای شغل هستند، اهمیتی نداشته باشد، اما برای کسانی که قصد تغییر سبک زندگی خود را دارند و برای یافتن شغل به نوشهر مراجعه می کنند، این مسئله ارزش خود را نشان می دهد.

براین اساس بهترین منطقه نوشهر کجاست؟ با توجه به موارد گفته شده، بهترین منطقه، منطقه ای است که  شامل ویژگی های زیر باشد:

 • کیفیت مناسب صنایع و فرصت های شغلی
 • تمرکز جمعیت بالا
 • حقوق و دستمزد مناسب
 • هزینه های متعادل زندگی

قیمت خرید ویلا

قیمت خرید ویلا  به افراد کمک می کند متناسب با بودجه خود دست به اقدام بزنند. طبیعتا قیمت ویلا در بهترین منطقه نوشهر که نزدیک دریا و جنگل است بیشتر خواهد بود. شما می توانید با بررسی بازار املاک و مقایسه قیمت ها، در بهترین منطقه نوشهر دست به خرید ویلا بزنید.

امنیت منطقه

یکی از مهمترین نکات هنگام خرید ویلا، در نظر گرفتن امنیت محله است. این گزینه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که لازم است قبل از خرید ویلا در نظر بگیرید. تحقیقات محلی انجام دهید تا مطمئن شوید منطقه یا که می خواهید اقدام به خرید کنید برای شما مناسب است.

شرایط آب و هوایی

برای اینکه بفهمید بهترین منطقه نوشهر کجاست باید به شرایط آب و هوایی آن نیز دقت کنید. این مسئله دارای اهمیت زیادی است و برای افرادی که به دمای هوا حساس هستند جزو مهمترین گزینه ها است.

بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا

افرادی که برای سکونت و خرید ویلا در نوشهر اقدام می کنند، پیش از هرچیز به دنیال امنیت و امکانات رفاهی آن منطقه می گردند.

منطقه چلک (چیلک)

بهترین منطقه نوشهر کجاست؟

اگر بخواهید بدانید محبوب ترین و بهترین منطقه نوشهر کجاست، چلک یکی از گزینه هایی است که به شما معرفی می شود. روستای چلک در فاصله ده کیلومتری نوشهر واقع شده و تنها ده دقیقه با آن فاصله دارد. اولین مزیت این منطقه فاصله 2 کیلومتری با ساحل و جنگل است و برای افرادی که علاقه مند به داشتن خانه نزدیک دریا و جنگل هستند، گزینه ایده آلی است. همچنین نوشهر بهترین منطقه برای خرید ویلا نیز محسوب می شود.

این منطقه برای سرمایه گذاری نیز از موقعیت خوبی برخوردار است؛ زیرا به پارک سی سنگان، فرودگاه، جاده چالوس و سد خاکی آویر نزدیک است. شهرک های ساحلی منطقه چلک شامل نگین و اندیشه و شهرک های جنگلی شامل پامچالان، شالی، میانجی، انوش، منظر دریا و صنوبر هستند.

منطقه ونوش

بهترین منطقه نوشهر کجاست؟

منطقه ونوش در 10 کیلومتری رویان و 30 کیلومتری نوشهر قرار دارد و از شمال به دریای خزر، از جنوب به خضر تیره، از شرق به وازیوار و از غرب به صلاح الدین کلا منهی می شود. این منطقه از موقعیت مناسبی برخوردار است و یک پاسخ برای سوال بهترین منطقه نوشهر کجاست، محسوب می شود. ونوش میان جاده هراز، جاده چالوس، رویان، فرودگاه و نوشهر قرار دارد و از شهرک های معروف آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آراد
 • آفتاب
 • دریابیشه
 • سیتروس
 • گلشهر
 • نارنج بن
 • ارکیده

ونوش به دلیل نزدیکی به دریا، جاده هراز و شهر رویان، فرودگاه نوشهر و جاده چالوس و کرج یک مقصد محبوب برای گردشگران است.

منطقه نخ مازندران

بهترین منطقه وشهر کجاست

منطقه نخ شمال که به منطقه توسکاتک نیز  مشهور است، یکی از بهترین مناطق نوشهر است و اگر بگویید بهترین منطقه نوشهر کجاست این منطقه جزو پاسخ هایی است که به شما داده می شود. این منطقه به پارک سی سنگان و نوشهر نزدیک است و تنها 25 کیلومتر با نوشهر فاصله دارد. در غرب این منطقه نیز علی آباد و اناور واقع شده اند  و باعث شده اند نخ مازندران به یکی از بهترین مناطق نوشهر تبدیل شود.

منطقه نخ به دریا و مناطق جنگلی نزدیک است. این عوامل به همراه آب و هوای مطبوع و نزدیک بودن به مراکز خرید، این منطقه را بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا تبدیل کرده است.

محله های ارزان نوشهر برای خرید خانه

اگر قصد خرید در شهر نوشهر را دارید و دنبال خانه هایی با قیمت مناسب می گردید، می توانید از بین خانه های قدیمی و شهرکی موارد زیادی پیدا کنید. به عنوان مثال در محله دهخدا، می توانید خانه هایی پیدا کنید که از قیمت مناسبی برخوردار باشند. شهرک های نوشهر امنیت زیادی دارند و از امکاناتی مانند فضای سبز، حضور نگهبان، زمین بازی برای کودکان و.. بهره می برند.

محله های نوشهر با قیمت متوسط

اگر دنیال خرید خانه با قیمت متوسط می گردید، می توانید محله های زیر را در نظر بگیرید:

 • محله بهارستان
 • خیابان شهید قدرتی
 • خیابان عدالت

محله های گران قیمت نوشهر

محله های گران قیمت برای خرید خانه و ویلا شامل خانه های ویلایی در شهرک های جنگلی و خانه های ویلایی کنار ساحل هستند. ویلاهای جنگلی که در حاشیه و حومه نوشهر قرار دارند، دارای امکاناتی مانند روف گاردن، استخر، فضای سبز هستند.

به دلیل موقعیت نوشهر که بیشتر مساحت شمالی آن در کنار دریا قرار دارد، فضاهای زیادی برای ساخت خانه های ساحلی وجود دارد.

سخن پایانی

منطقه نوشهر جزو مناطق پر طرفدار شمال در استان مازندران است که جزو شهرهای لاکچری شمال محسوب می شود. ممکن است برخی از افراد قصد سکونت در این شهر را داشته باشند و بخواهند بدانند بهترین منطقه نوشهر کجاست. برای یافتن بهترین منطقه موارد زیادی مانند شرایط آب و هوایی، امنیت، بودجه و.. را در نظر بگییرد.

لفور یکی دیگر از مناطق استان مازندران است که فاصله زیادی با نوشهر ندارد و می توانید به آن سر بزنید و با اجاره ویلا از ویلالفور سفر لحظات خوبی را برای خود رقم بزنید.

سوالات متداول

بهترین منطقه نوشهر کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟

مناطقی مانند چلک، نخ مازندران و ونوش جزو مناطق خوب نوشهر هستند و از ویژگی هایی مکاننتد نزدیکی به دریا و جنگل، آب و هوای مطبوع و نزدیکی به جاده های چالوس و هراز برخوردار هستند.

برای یافتن بهترین منطقه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای یافتن بهترین منطقه نوشهر باید به نکاتی مانند امکانات امنیت، شرایط آب و هوایی و قیمت ویلاها توجه کنید.

ما در آنلاینر بیش از 12 سال است که‌ به صورت تخصصی در حوزه‌ های مختلف سئو (تولید محتوا، آن پیج، آف پیج، و تکنیکال) فعایت می‌ کنیم. تیم ما تشکیل شده از دوازده کارشناس در هر کدام حوزه‌ها و در بخش تولید محتوا نویسنده‌ های متخصص، به‌ روز و  با تجربه‌ی ما  همواره تلاش می‌ کنند تا باکیفیت‌ ترین و یونیک‌ ترین محتوا ها را ارائه دهند.

پیام بگذارید